Zbiornik na paliwo kingspan – czym się wyróżnia?

Na rynku dostępne są wielofunkcyjne, jedno i dwupłaszczowe zbiorniki, które wykorzystuje się do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Do wyboru są zbiorniki o pojemności od 1200 do 9000 litów, oferowane w siedmiu różnych specyfikacjach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zbiornik na paliwo kingspan, dlaczego? Dzięki temu, że jest dwupłaszczowy jest bardziej trwały i stanowi lepszą ochronę substancji przed ich zanieczyszczeniem, a dodatkowo jest bezpieczniejszy  dla środowiska. Tego rodzaju zbiorniki wyposażone są w zamykaną obudowę, a wszystkie elementy, z których zostały stworzone, są zgodne z obowiązującymi normami . Potwierdzeniem tego jest wieloletnia gwarancja na szczelność zbiornika.

Zbiornik na paliwo kingspan – zaletyZbiornik na paliwo kingspan zapewnia utrzymanie niezmiennych parametrów magazynowanych olejów. Umożliwia to zakupienie większych ilości paliwa, a tym samym zmniejszenie wydatków i ograniczenie ilości faktur. Zbiornik kingspan doskonale sprawdza się bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Jest on wyposażony w innowacyjny system, który stale monitoruje ilość zatankowanego paliwa – system kontroli stale informuje o poziomie oleju, a także o ewentualnych wyciekach.

 

Dla kogo zbiornik na paliwo kingspan

Jest to produkt uniwersalny. To doskonałe rozwiązanie dla firm kurierskich i transportowych. Może być również doskonałą alternatywą dla każdej firmy budowlanej. Tego rodzaju zbiorniki są także wybierane przez producentów rolnych oraz producentów artykułów spożywczych. Stosuje się je w sektorze logistyki, zarówno w dziale cywilnym, jak i wojskowym. Można je wykorzystać w przemyśle górniczym. To zbiorniki, które wykazują doskonałe parametry, a także wyposażone są w innowacyjne i trwałe elementy. Dają gwarancję bezpieczeństwa i niezawodnej wytrzymałości.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *