Smar antykorozyjny Kraków – kiedy się sprawdzi?

Nieodłącznym zjawiskiem pojawiającym się w trakcie użytkowania, magazynowania lub transportu większości metali jest korozja. Jest to proces degradacji metalu, występujący na skutek kontaktu z otaczającym środowiskiem.

Istnieje kilka rodzajów procesu korodowania: chemiczny, elektrochemiczny, mikrobiologiczny bądź fizyczny. Wszystkie prowadzą do osłabienia i zmniejszenia właściwości nośnych metalu. W zależności od miejsca, w którym zamontowane są elementy metalowe, szybkość korodowania jest związana z warunkami atmosferycznymi. Warto więc choć w niewielkim stopniu zabezpieczyć je, za pomocą produktów antykorozyjnych, by wydłużyć ich użyteczność.

Smar antykorozyjny Kraków – ochrona w trudnych warunkach

Smar antykorozyjny ZERUST/EXCOR świetnie sprawdza się w agresywnych warunkach dla maszyn, urządzeń lub zespołów mechanicznych. Naniesiony na powierzchnię metalu, zabezpiecza go przed korozją przez ok. rok, następnie trzeba go odnowić. Osłona jest trwalsza w warunkach magazynowych, w których działa nawet do 2 lat.

Maź pozostawia cienką, przezroczystą i wodoodporną warstwę, która dzięki swoim właściwościom, jest odporna na działanie słonej wody. Produkt można bez obaw łączyć z tworzywami sztucznymi i gumami. Plusem preparatu jest możliwość nakładania go na mokre powierzchnie, ponieważ wypiera wodę.
Smar antykorozyjny aplikuje się za pomocą pędzla i łatwo się usuwa. Wystarczy użyć powierzchniowego środka alkalicznego, bez konieczności stosowania płynów na bazie węglowodorów.

Firma Excor ma wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie i oferuje tylko sprawdzone produkty antykorozyjne. Sprawdź pełną ofertę produktów i przekonaj się o ich skuteczności: smar antykorozyjny Kraków.

Popularne tagi : produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , inhibitory korozji , lotne inhibitory korozji , VCI , pochłaniacze wilgoci

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
smar antykorozyjny Kraków

Dojazd:

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *