Cardetailing – drugie życie Twojego samochodu

Z roku na rok wprost proporcjonalnie do zwiększającej się liczby jeżdżących po ulicach samochodów rośnie zainteresowanie dotyczące ich pielęgnacji. Auta stały się dla nas obecnie nie tylko środkiem transportu, dzięki któremu możemy dostać się każdego dnia do pracy, szkoły czy na zakupy.

W dzisiejszych czasach samochody znaczą o wiele więcej.

Stan samochodu a charakter człowieka

Mówi się, że osobowość człowieka ma odzwierciedlenie w wielu drobnych czynnościach takich jak charakter pisma, wystrój mieszkania czy chociażby rozmieszczenie plików na pulpicie komputera. Wiele osób – słusznie czy też nie – ocenia ludzi po tym jakim jeżdżą samochodem lub jaki jest ich styl prowadzenia pojazdu. W związku z tym jeśli lubimy czystość i porządek lub chcemy być postrzegani przez sąsiadów, przyjaciół i całe otoczenie jako osoby poukładane, porządne i takie, którym się powodzi warto zadbać o wygląd swojego auta.

Co zrobić by zabłysnąć?

Odkurzanie i mycie to czynności, które wbrew pozorom nie wystarczą, żeby nasz pojazd przyprawiał innych o efekt „wow”. Najlepszy rezultat zdecydowanie osiągniemy poddając go cardetailingu, który jest procesem kompleksowego czyszczenia, konserwacji i renowacji samochodów. Polega on na renowacji lakieru, która składa się nie tylko z polerowania, ale także zawiera pokrywanie go nabłyszczającymi i ochronnymi powłokami. W ramach tej usługi wykonuje się gruntowne czyszczenie wnętrza samochodu, w tym ozonowanie. Możemy sobie również zażyczyć lifting felg, reflektorów i innych elementów, które chcielibyśmy odnowić. Jedną z firm oferujących tego typu usługę jest OliCars auto detailing Legnica – zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej w celu sprawdzenia efektów i porównaniu zdjęć samochodów „przed” i „po” detailingu. Przekonacie się, że naprawdę warto zainwestować w pielęgnację swojego auta i podarować mu drugą młodość.

Dla kogo?

Wydawać by się mogło, że car detailing skierowany jest do posiadaczy starszych samochodów – owszem, ale nie tylko. Samochody wyjeżdżające z salonu również dobrze jest zabezpieczyć zanim zaczniemy ich użytkowanie, np. stosując na lakier powłoki ochronne.

 

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *