Firma Krymar – regeneracja turbosprężarek

Każdy użytkownik samochodu stracił kiedyś dziesiątki godzin na jeżdżeniu od jednego warsztatu do drugiego, który miał znaleźć usterkę lub naprawić uszkodzoną części. Za godzinami poszukiwań szły setki lub tysiące złotych pozostawione w poszczególnych warsztatach, a zadowalających efektów dalej nie było widać. Czy może spotkać coś gorszego kierowcę, który po zostawieniu niemałej ilości gotówki w warsztacie, przejeżdża kilkaset kilometrów, po których usterka wraca tak, jakby nigdy nie została usunięta? Wygląda jednak na to, że regeneracja turbosprężarek może zostać przeprowadzona tak jak oczekuje tego klient, i nie trzeba już zawracać sobie głowy poszukiwaniem odpowiedniego warsztatu. Odpowiedzią na problem związany z nieprawidłowo działającą turbosprężarką, filtrem DPF i katalizatorem jest firma Krymar mieszcząca się w Białymstoku. 

Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelność pracowników firmy Krymar są gwarantem tego, że regeneracja części przebiegnie sprawnie, szybko i co najważniejsze bez dodatkowych zbędnych kosztów. Każda turbosprężarka przejdzie szczegółową diagnostykę, dzięki której możliwie jest sprawdzenie wszystkich elementów, które mają wpływ na pracę turbosprężarki. W kolejnym kroku każdy element części jest czyszczony za pomocą myjek, piaskowania i szkiełkowania. Jeśli któryś z elementów nie nadaje się do dalszego wykorzystania wymieniany jest na nowy. Bardzo ważnym krokiem jest wyważenie wałka oraz koła kompresji, dzięki któremu uzyskiwany jest równomierny rozkład masy wirnika względem jego geometrycznej osi obrotu. W tym celu wykorzystywane są precyzyjne wyważarki marek Schenck oraz CIMAT. Ostatni etap to złożenie turbiny i sprężarki, która poddawana jest szczegółowej kontroli jakości. Po odpowiednim ustawieniu turbosprężarki zabezpieczana jest ona preparatem antykorozyjnym, po czym może zostać przekazana w ręce właściciela. Co ważne – część może zostać odebrana osobiście lub może zostać wysłana przesyłką pocztową.

Równie profesjonalnie przebiega proces regeneracji filtrów DPF oraz katalizatorów. Wykorzystywana metoda, polegająca na użyciu strumienia wody pod ciśnieniem sprawia, że zregenerowany element osiąga sprawność sięgającą 98,5% nowego filtra i, co ważne, metoda jest bezpieczna dla samej części. Skuteczność przeprowadzonych prac potwierdzona jest wydrukiem prezentującym wyniki pomiarów przeciwciśnienia przed oraz po wykonanym zleceniu. Przed wykonaniem regeneracji część jest sprawdzana pod kątem uszkodzeń mechanicznych, które eliminują możliwość regeneracji oraz dalszego użytkowania filtra, a to znaczy, że klient nie jest narażany na ponoszenie dodatkowych kosztów, które nie przyniosą oczekiwanego efektu.

Firma Krymar jest liderem w swojej branży. Każdy etap prac regeneracyjnych przeprowadzany jest na najwyższej klasy sprzęcie takich firm jak Schenck, CIMAT, FFSolution czy MATT blasting experts. Inwestycje firmy w nowoczesny park maszynowy oraz stosowanie przez doświadczonych pracowników innowacyjnych rozwiązań, dają efekty w postaci profesjonalnej realizacji napraw i regeneracji. Dzięki ogromnej ilości zrealizowanych zleceń regeneracja turbosprężarek, katalizatorów czy filtrów DPF zostanie wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Niezależnie od tego czy regenerowana będzie część samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego firma Krymar sprawnie przeprowadzi zlecone prace. Współpraca realizowana jest zarówno z osobami indywidualnymi oraz firmami – dla każdego z naszych klientów jesteśmy partnerem na którego można liczyć w każdej sytuacji. W dzisiejszych czasach liczy się każda minuta, dlatego podczas realizacji zlecenia czas odbioru zostanie zoptymalizowany dogodnie dla klienta.