Smar antykorozyjny Gdańsk – niezawodny smar w trudnych warunkach

Korozja – naturalny efekt użytkowania elementów nie tylko metalowych, ale również stalowych i żeliwnych. Jest niepożądanym przez człowieka skutkiem wpływu warunków atmosferycznych, a także środowiska, w jakim znajduje się metalowy przedmiot, ponieważ osłabia strukturę metalu. Warto zatem regularnie odnawiać powłoki zabezpieczające elementy, które narażone są na korozję, przy użyciu specjalnie przystosowanych do tego preparatów. Najlepiej produkt dobrać zgodnie z zaleceniami producenta środków antykorozyjnych. Dzięki temu będziemy spokojniejsi, że korozja nie zacznie się pojawiać. Decydując się na środek antykorozyjny, należy brać pod uwagę, w jakich warunkach będzie przebywać narażony na korozję metalowy element.

Smar antykorozyjny Gdańsk – smar do agresywnego środowiska

Smar antykorozyjny Gdańsk Axxanol Z-Maxx, którego producentem jest ZERUST®/EXCOR® jest preparatem zalecanym do wykorzystywania w agresywnym środowisku zewnętrznym, który zapewnia ochronę elementów nawet przez rok. Jego zabezpieczenie antykorozyjne wydłuża się w warunkach magazynowych i wynosi 2 lata. Smar antykorozyjny Gdańsk dzięki swoim właściwościom pozostawia cienką, wodoodporną i przezroczystą powłokę, która jest odporna na działanie słonej wody, dzięki czemu można go stosować na łodziach oraz łączyć z materiałami z tworzyw sztucznych, oraz gumy. Smar antykorozyjny Gdańska jest bardzo łatwy do usunięcia i można to zrobić za pomocą powierzchniowego środka alkalicznego, bez konieczności użycia płynów, które są na bazie węglowodorów. Produkt jest bezpieczny dla ludzi i nie zagraża środowisku. Jest skuteczny w ochronie metali takich jak: żelazo, aluminium, cynk, miedź oraz mosiądz.

Ten oraz inne produkty antykorozyjne znajdziesz na stronie firmy ZERUST®/EXCOR®.

Popularne tagi : papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
zabezpieczenie antykorozyjne

Dojazd: