wypożyczalnia samochodów warszawa

Nowy BMW 520 xDrive – testujemy

BMW z serii 5 trafiło prosto na szczyt wysokiej klasy samochodów. Samochód w pełni wyrafinowany, komfortowy, dynamiczny, posiadający zaawansowaną i nowoczesną technologię a co najważniejsze koszty eksploatacji są niewysokie. Model xDrive zapewnia niesamowitą niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

Moda na samochody wciąż się zmienia jednak wysoka klasa aut nigdy. Prezentowane BMW z serii 5 z pewnością przez najbliżej 5 lat będzie walczyć o wyróżnienie w klasie Premium, ze względu na dużą konkurencję rywali. Na czołówkę wychodzą takie auta jak Jaguar X oraz Mercedes E-KLASA.

BMW 52  xDrive z pewnością pretenduje do osiągnięcia sukcesu w podbiciu podium najlepszych samochodów.

A teraz trochę technicznie

Zastosowanie lekkich stopów w nowym modelu BMW sprawiło, że jest o 100 kg lżejszy niż jego poprzednik, co dobrze sprawdza się pod względem obsługi i wydajności. W modelu dostępny jest system zwany Integral Active Steering, który może obrócić tylne koła o kilka stopni, zapewniając dodatkową zwinność przy niskich obrotach i większą stabilność przy wyższych prędkościach. Inną dogodnością techniczną jest Driving Assistant Plus – system asystujący jazdę, który zapewnia półautonomiczną jazdę zarówno w korkach, jak i na autostradzie oraz w trudnych warunkach pogodowych.

Jakość wykonania przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości jest nieoceniona w poziomie wykonania. Perfekcyjne dopasowanie i wykończenie – pokazuje więcej, niż jakość Mercedesa E-Class. W BMW z serii 5 układ elementów sterujących jest na miejscu, a rozdzielnica działa z idealną precyzją.

Na co warto zwrócić uwagę?

Najważniejsze cechy auta to najnowszy system infotainment, który wykorzystuje duży ekran 10,25 cala. Wbudowany kontroler obrotu może zostać użyty do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji systemu, natomiast możliwość konfiguracji uaktualni kontrolę gestów. Wystarczy obrócić palce i dłonie przed konsolą centralną, aby dostosować głośność stereo, dostęp do menu, akceptować połączenia przychodzące i wiele innych.

Również wydajność modelu jest silniejsza niż poprzednie wersje BMW. Połączenie standardowej 8-biegowej skrzyni biegów i czujnika obrotu 400 Nm umożliwiają błyskawiczne przyspieszenie. Jego prędkość wspomagana jest przez system napędu na cztery koła xDrive, co zapewnia dużą przyczepność.

Wyrafinowana konstrukcja sprawia, że wiatr, opony i hałas silnika są bardzo dobrze tłumione.

Jeśli chcesz przetestować BMW 520 xDrive odwiedź salon wypożyczalni samochodów w Warszawie EUROSTYLE by przetestować auto i cieszyć się z przeżycia komfortowej jazdy. Rezerwuj już teraz na Wypożyczalnia Samochodów Warszawa.

Artykuł sponsorowany

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *